Nerveus plugt hij het snoer in de versterker en hangt de basgitaar om zijn schouder, om met klamme vingers een eerste loopje te spelen. Als de overige bandleden zijn opgewarmd, speelt de slaggitarist het intro van ‘Mary had a little lamb’. Precies daarna moet hij invallen en juist dat lukt hem maar niet. Als de drummer even later gefrustreerd zijn stokjes door de ruimte gooit en de gitarist zijn plectrum erbij neer lijkt te leggen, demonteert hij de E-snaar en knoopt hem om de kop van de bas. Buiten werpt hij de snaar om een dikke tak van een treurwilg, hijst zijn instrument op en sloft weg. Nog een keer kijkt hij achterom; zijn basgitaar bungelt ritmisch op en neer.

Zie het voor me. James Bay heeft een geweldige uitvoering van Mary had a little lamb. https://www.youtube.com/watch?v=f-mJKqDVEmQ
Mooi geschreven, Tino. Welkom op 120w!
De eerste twee reacties. Bedankt daarvoor. Op- en aanmerkingen (mits opbouwend) zijn altijd welkom.
Leuk stukje! Mooi om je bas aan de wilgen te hangen en dan de bas het ritme te laten vinden. Komt wel goed toch? Met bas en gitarist? Welkom!
Welkom Tino. Je treurwilg maakt het plaatje compleet. Leuk stuk.