Nienke worstelt. Oscar wil alle kanten op behalve de goede. De dressuurproef waar ze mee bezig is, is ze al vergeten. Er is maar een ding belangrijk: Oscar overhalen om de volte rechtsom af te maken. Het bokken en steigeren kan haar niet schelen. Dat zit ze wel uit. Vanuit het juryhokje geeft Bert, de manegebaas, tips. Nienkes moeder kijkt met onverholen angst toe. Waar Nienke een stribbelende pony beleeft, ziet haar moeder een heuse rodeo.
Het gevecht tussen Oscar en Nienke is nu zo’n twintig minuten aan de gang, een proef duurt normaal vijf minuten. Nienke merkt het niet. Ze knokt. Wanneer Oscar eindelijk opgeeft en rechts afslaat, klinkt door de luidspreker de stem van Bert: “Goe gedoan jochie!”


Best moeilijke keuze altijd. Hopelijk voor Nienke niet.
Volgens mij ben je in de laatste zin ze vergeten.
Sorry Levja, publicatiefoutje :p ik had op publiceren ipv bijwerken geklikt.
Er gaat nog wat vooraf aan de schoolkeuze
Inderdaad een heel ander stukje Sanne.
Kijk nog even naar beleefd. Volgens mij is het met een t.
In de zin het gevecht tussen de Oscar snap ik de niet. Maar misschien heb je daar een zekere bedoeling mee?
Thanks Levja!
Ik was zo bezig met mijn publicatiefout herstellen dat ik niet genoeg aandacht aan het stukje zelf heb besteed 🙂
Snap ik @Sanne. En weet dat het goedbedoelde hulp is, hè!
Zeker!
Ik vind de Nienke-stukjes erg mooi, Sanne. Deze vond ik minder mooi dan de vorige, maar hij is nog steeds leuk. Je schrijft erg goed.
Leuk stukje, enkel..
Aanwijzingen vanuit een jury hokje?
Dat heb ik nog niet mee mogen maken.
Behalve dan: ‘ Je rijdt de verkeerde proef!’
Ha,ha!