Take five. Molly is er helemaal klaar voor. Nu Dolly nog. Bloot moeten ze. Helemaal bloot. Voor de camera en voor de micro. Als dat maar goed gaat.
De hele filmset is uitgelopen. Dit moet het hoogtepunt worden. In de zuiderhoek staat een nerveus meisje met blauwe aders op haar armen en benen. Waar blijft nu fucking Dolly? Molly probeert haar stem wat te smeren. Deze scene is cruciaal voor het slagen van de film. En dat beseft Molly maar al te goed.
Ze hangt wat tegen de schutting, maar van Dolly is nog geen spoor te zien. Zou ze plankenkoorts hebben? Of beter gezegd schuttingkoorts? Nee, dat is meer iets voor Rijk, of Sylvia. Gooien met kristal dan maar.

Een dol~mal stukje @Mien. Hiervan kan ik heerlijk ‘geiten’
Met uitleg over Naakt over de schutting een heel treffend stukje @Mien.
Sylvia Kristel
met blauwe aderen op haar vel?
Om het met een andere klassieker te zeggen: Good Golly Miss Molly! (Little Richard)
Grappig chaotisch stukje.
Gr.+ hartje,
Chris
Nu denk ik dat Olga Zuiderhoek wordt bedoeld. Maar ik kan het mis hebben, hoor. Helaas de film nooit gezien.
Gedonder in de glazen!
leuk, je beschrijft de meligheid op de ‘set’