Kamerleden moeten beveiligd worden omdat er aversie tegen het asielbeleid blijkt te zijn. Geen dreiging van moslims, Marokkanen, getinte mensen en vluchtelingen nee, aversie van bezorgde, roomblanke burgers die protesteren tegen terroriserende, aanrandende- en andere Syriërs, ook wel testosteronbommen genoemd.
U kunt zich afvragen waarom van de ene bevolkingsgroep dreiging uitgaat maar deze zo goed als nooit dreigt, en er geen dreiging uitgaat van de bezorgde burger, daarom voortdurend kan dreigen en bedreigen, want islamisering en gelukszoekers! Aversie, waardoor staatssecretaris Klaas Dijkhoff moet worden beveiligd. Kunt u zich voorstellen dat mensen moeten worden beveiligd tegen ‘aversionisme?’
Ik weet wat aversie is. Ik voel het als het woord aversie misbruikt wordt omdat de realiteit iemand voor het hoofd zou kunnen stoten.


Ik lees anonieme hartjes.
Ik lees daarnaast wollige zinnen die mij aversief maken.
Ik lees slechts één wollige zin, namelijk die na de witregel. Dat is denk ik al opgelost als na de tweede komma ‘die’ wordt tussengevoegd. Dan loopt de zin weer en is ook de bedoeling duidelijker.
Mooie titel. <3