Soms vraag ik het mezelf wel eens af. Is het kunst of een kunstje. Er zijn misschien kunstzinnigere vragen die om antwoorden schreeuwen en waarop geen eenduidig antwoord mogelijk is.
Zo laat kunst zich evenmin in hokjes verdelen, hoewel wij – de mensen dus – daar wel met veel plezier een poging toe doen. Hoe kan ik dat het beste aan jullie uitleggen. Misschien wel gewoon door gewoon te doen.
Zo boetseren we onze creaties, vlechten en smeden alles aaneen. Schilderen doe je met een kwast, tot er een mes bij te pas komt en er andere materialen in worden verwerkt, zoals jute of wol. Waarom het dan toch nog een schilderij heet?
Ach, ik ben de rode draad al weer kwijt.


Die laatste zin maakt het voor mij nou net leuk. <3
Dank je Harry
Smit
Ik ben het met Harrij eens, maar ik zou die slotzin wel op een nieuwe regel geplaatst hebben. Dan is het wat duidelijker de afsluiter.
Ik denk dat ‘kunstzinnigere’ hier zonder die e moet.
Leuk kunstzinnig-filosofisch stukje. <3
Inderdaad die laatste zin losmaken van de alinea is mooier Hay van den Munckhof.
En die e? Daar ben ik nog niet over uit.
Ik ben ook niet zeker van mijn zaak. Die laatste opmerking maakte ik puur op gevoel.