Het is slechts enkele minuten lopen vanaf het Centraal Station naar de mooie concertzaal, Jugendstil 1880, een lust voor oog en oor. Juist die locatie is de reden dat ik met de trein ga. Bij de lokale vervoerder stap ik in. Het is rustig in de trein, geen conducteur te zien.
In de 4daagse stad stap ik over op een sprinter. Die stopt op elk volgend station. Er is wel een conducteur aanwezig maar die gaat rustig zitten helemaal achter in de trein. Ik snap het wel, in deze late uurtjes heb je zeker geen zin in mogelijke problemen. Kaartjes zijn enkel digitaal, zonder telefoon zijn we nergens meer. Ik blijk de enige die niet constant op het scherm kijkt.

@Luc: ja bijzonder ben je als je niet steeds op je mobiel kijkt. Ik ben er ook schuldig aan.
En ik snap inmiddels wel waar je was: er is maar één ‘vierdaagse’ stad.
@Luc: en verder: zijn wij tweeën de laatste der Mohikanen op de site??
https://120w.nl/2026/mobiele-kantine/ dit is wat conducteurs doen in de 1e klas 🙂
In Nijmegen was enkel de overstap, ik ben verder niet in de stad geweest, maar die kende ik al van de middelbare schooltijd.
Nee, gelukkig niet, H2OWritez, is er natuurlijk ook nog, naast alle lezers, schrijvers met of zonder writersblock of gewoon geen zin, geen inspiratie, enz. Ik gun iedereen een leuk leven.