RG schrijft geschiedenis. Maar liefst vijf en een half uur. Wat een finale. Wat een volharding. Een uitputtingsslag van genot, van winst en verlies. Van vallen, opstaan. Opveren en instorten. Superlatieven schieten tekort. Spike Lee zou er een mooie film over kunnen maken. Wie weet doet hij dat nog binnenkort. Ook al zo’n gravelbijter. He is a sinner. Of toch een alcaras? Ik moet nog steeds even bijkomen. Wat een schoonheid en wat een rally’s. Heel wat andere koek dan dat ze in de USA hebben. Daar mobiliseren ze de Nationale Garde. Zijn ze nu helemaal geschift geworden, daro? Ik zeg grenzen dicht in de USA. Iedere Amerikaan daar opsluiten en nooit meet vrijlaten. Grenzen potdicht. Ja ook Agassi! Merde.

@Mien: een mooie dubbelslag om tennis met de VS te verbinden. Ik vind alleen niet dat we dit wan(staltige)beleid niet mogen generaliseren naar alle Amerikanen. Ik heb zwaar meelij met alle weldenkenden, transgenders, vrouwen die abortus moeten/willen plegen etc etc. Die zou ik eerder asiel willen aanbieden.
Niks daarvan. Amerikaanse grenzen potdicht. Laat ze maar eens gaarkoken in die meltingpot. Trump als zichzelf erkend zelfmade American dreamguy het eerste in de pot offcourse.