Immer teleurstellende lekkernij met eiwitschuim, chocolade en een wafeltje. Teleurstellend want deze lekkernij mag niet meer zo vernoemd worden. Het was nochtans mijn eerste lijfelijke kennismaking met een man van donkere huidskleur. We gingen gelijk op de bek. Heerlijk. De chocolade droop er vanaf. Wat een heerlijke zoen. Mijn eerste negerzoen. Was het een vrouw geweest, ik zou er nog meer van genoten hebben. Een negerinnenzoen dat bekt dan weer te lang. Kan men niet verkopen, reclametaaltechnisch qua lengte. De zuigkracht daarentegen wordt er niet minder van.
Je moet het nu niet meer proberen, laat staan uitspreken. Ik heb genegerzoend. Je wordt meteen achter slot en grendel gezet door de taalpolitie. Op water en brood. Zonder lepel, mes en vork.

Knippen, plakken? Eierschuim? Hmmm, misschien bedoelde je toch eiwitschuim?
Staat trouwens ook nog op mijn bucketlist…bijvoorbeeld Grace Jones, Alicia Keys, of een andere topper.
@Mien. Ik hou het bij blanke vla.
De uitleg/tekst bij het moffelwoord kun je helaas niet knippen en dus ook niet plakken. Helaas. Zou het wel wat makkelijker maken bij het schrijven van mijn moffelwoordstukjes. Het is niet anders. Op de mobiele telefoon zijn dan ook nog eens de letters heel klein en uitvergroten gaat niet, want dan verdwijnt de tekst. Dan wordt eiwitschuim per abuis eierschuim. Waarschijnlijk niet onoverkomelijk voor een lezer. Je leest er al snel overheen. Maar toch bedankt. Ik heb het aangepast. Alicia heeft mijn voorkeur boven Grace. Grace heeft een te droog wafeltje vrees ik. Maar ze is dan ook al oud.
Legitiem Cesar … en veilig. Witte rook kan eigenlijk ook niet meer. En zouden er ook zwarte puntmutsen zijn? Ik weet het niet hoor? De wereld leeft op dit moment in grote verwarring, ontstaan door dito chaos.
Beide dames is aktie gezien Mien, Grace zelfs meerdere keren. Topvrouw! Alicia mag er zeker ook zijn, virtuoos met mooie stem.
Yep. Eens. Grace ooit nog bij Lowlands gezien. Toen al licht bejaard maar op en top een dame. Geen 007 girl meer. Alicia is voor mij een nachtegaal en haar New York ex aequo met die van Frank. Misschien zelfs iets mooier, emotioneler. Mijn hart gaat er altijd een beetje van huilen, in positieve zin.