Nu ik weer als een kievit denk te kunnen lopen, durf ik meer op pad te gaan. Thuis tijd zat gehad om de reclamefolders eens goed te bestuderen. Eigenlijk doet mijn vrouw dat wekelijks, waarna ik vervolgens de boodschappen doe.
Ik heb twee artikelen gevonden in de folders van respectievelijk het Kruidvat en de Aldi. Koffie en pyjama. Koffie van DE omdat die 50% goedkoper is. Pyjama omdat die lekker zit. Je kunt er niet genoeg van hebben.
Afgelopen dinsdag naar het Kruidvat en afgelopen woensdag naar de Aldi. U bent dus te laat. Niet qua lezen maar qua kopen. Het is allemaal al op. Jammer dan. Het kost wat moeite, ik weet het. Ik kan mijn slaapzak weer opbergen.

Aanbiedingen die er niet meer zijn…tja, je kunt hooguit een tegoedbon vragen maar dat doen de meeste niet. En om nu om 08.00 uur voor de deur te gaan staan..
08:00 uur??? Ik lag op die twee dagen om 06:00 uur voor de deur in mijn slaapzak (winterzak). Het is zolang de voorraad strekt … is mijn bevinding … die bewaarheid wordt … door jarenlange ervaring!!!
Maar de koffie smaakt prima en de pyjama zit lekker!!!
… nadat ik diezelfde winkels in een kleine aangrenzende gemeente opnieuw heb vezocht … zucht!!!