Wat een mal sujet? Hij voelt zich als een maffe gabber, die zojuist in Helmond een Disneywinkel opgeblazen heeft, met een cobra uit het Junglebook. Mowgli heeft het mogelijk gedaan; het moffelwoord verzonnen. Samen met Baloe de beer. Kaa ontploft haast van jaloezie.
Ik scheer me in bad zoals een cowboy dat doet, met een flink mes. Voorzichtig want ik wil nog langer mee. Zonder spiegel is dat best lastig. Het moffelwoord is bij me blijven hangen. Als een vreemd sujet. Moffelen moet ik even niet doen. En wegmoffelen al helemaal niet, gezien de situatie waarin ik mij bevind.
Zal ik ook de onderkant maar doen? Ik ben nu toch al bezig. Mijn cowboyhoed schudt ‘nee’. Tevergeefs. Badwater kleurt rood.

Geinig hoe je het moffelwoord van vandaag erin gemoffeld hebt, Mien. 🙂
Was alweer vergeten dat die site er ook nog was.
Thanx. Ga je ook een poging wagen?