Nee, er staat geen fout in de titel. Het is een Engelse term voor een terugkerend fenomeen voor wie er oog voor heeft.
Overal waar een internetaansluiting is voldoe je aan de voorwaarden om het te kunnen bekijken. Het begin is altijd gelijk. Na een periode van dalende koersen is “een bodem” bereikt. Op dit punt beweegt de koers van het aandeel in kwestie zijwaarts. Plotsklaps stijgt de koers naar ongekende hoogte, een verdubbeling en vaak nog meer.
Ook deze week werd de beurs weer getrakteerd op niet één maar zelfs twee “Blow off’s”. Een keer bij het Nederlandse Easy2pay en nogmaals bij het Duitse Uniper. Hoe dan ook, ook mijn “vakantiegeld” is zo op de valreep toch nog binnengekomen!

Luc, this blows me away. Ik weet niets van beleggen en eerlijk gezegd heb ik ook niet de behoefte om het te willen begrijpen.
Maar ik weet van vrienden dat ze het reuze spannend vinden. Ieder zijn/haar ding.
Jazeker, ieder zijn of haar ding Levja! Ik heb een onbegrensde fascinatie voor alles wat met beleggen te maken heeft, de verschillende analysemethoden tot de beurscrashes, allemaal even mooi in mijn ogen. Ook de Cryptovaluta volg ik met plezier. En eerlijk gezegd…het is mijn pensioen, dus vandaar dat ik er dagelijks mee bezig ben.
Werken voor een baas..niet mijn ding..Grt
Zolang internet in de lucht is prima. Maar owee als dit er even uit ligt. Beurzen bewegen net zo wispelturig als pensioenen. 😉
De wereld kan niet meer zonder internet. Met de toename van stroomgebruikers komt de black out toch steeds dichterbij…geen stroom…geen? En dat de beurzen bewegen is een zegen!
Ik heb er geen verstand van maar kan me voorstellen dat het spannend kan zijn. Zeker als je er echt risico mee neemt.
Blow off lijkt me iets negatiefs: een vriendelijkere manier van f** off – Ga weg!
Als ik het goed begrijp betekent het hier iets positiefs, een financieel meevallertje.