Uiteraard was Mickey ten zeerste vereerd dat de grote tovenaar Merlijn hem – een eenvoudige leerling – had uitverkoren om een belangrijk ingrediënt te halen voor zijn geheime toverdrank.
Hij gaf zijn paard de sporen en reed dagenlang naar het zuiden tot hij de dorre woestijnheuvels zag opdoemen. Hij ontdekte een verscholen wolvennest: vijf welpen en hun moeder. De jongen leken te willen spelen, maar de wolvin gromde vervaarlijk. Zonder enige aarzeling trok hij zijn dolk en doodde haar koelbloedig.
Wolfsmelk, een eigenaardig ingrediënt waar Merlijn om gevraagd had, dacht hij.
Op de terugweg zag hij planten die hij nog nooit eerder had gezien: ‘Waarom neem ik er niet enkele mee naar huis, wie weet kan Merlijn deze ook ergens voor gebruiken.’


Fantastisch verhaal.
120 woorden zijn te weinig Hervé, je trekt me helemaal in het verhaal en ik ben nieuwsgierig naar het vervolg