De insteek is commercie! Zoveel mogelijk verdienen aan de dienst die je aanbiedt. Zo ook bij de Ierse prijsvechter. Alles, maar dan ook werkelijk alles is erop gericht om geld te verdienen.
Vroeg boeken betekent doorgaans lage prijzen. Een stoel reserveren kan tegen verschillende tarieven. Zonder bijbetalen echter pas 24 uur voor vertrek. Vergeet je dat per ongeluk dan is de toeslag groter dan de prijs die je voor de vlucht hebt betaald.
Eerder in kunnen stappen, daar betaal je voor. Meer dan alleen handbagage tegen bijbetaling mogelijk. Koffie en een krantje, extra te betalen. De crew is amper dertig jaar oud zo lijkt het. Gelukkig is Portugal geen wereldreis, ik ben blij dat ik mijn broer weer eens zie.

Luc. Onderaan de streep betaal je de hoofdprijs. Maar fijn dat je je broer weer eens ziet.
Bekende ergernis Luc, maar je moet wel hè? Nou ja, niet al die extra dingen natuurlijk.
Wat fijn je broer weer te zien! Maar och jee…
Pieter Derks heeft ook zijn ervaring met deze of soortgelijke luchtvaartmaatschappij eens gedeeld: jullie verhalen hebben veel raakvlakken cq ergernissen. Leuk om te lezen, minder om mee te maken.
Hopelijk hebben jullie genoeg tijd op bij te praten
@Luc: als je tijd genoeg hebt, kun je ook met de trein reizen.
Fijn dat je je broer weer ziet.
Ik weet een beetje hoe het werkt, want ik heb een jaar toerisme gestudeerd.
Ik heb die voorstelling van Pieter Derks toen live gezien. Erg goed.
Luc, heb je al een stukje over Black Friday-week?
Han, het was de moeite in elk geval waard!
Inge, ik heb overwogen om de fiets te pakken maar de band bleek slap.
Alice, het vliegveld is hier vlakbij, dus de keus voor de maatschappij is vlug gemaakt. Ergernissen inclusief!
Lisette, ik geloof niet dat de trein daar stopt…
Ik ga zeker nadenken over deze blackweek.