Exclusief en enkel en alleen in onze online shop verkrijgbaar. Van de betrouwbare Indiase fabrikant Ajanta Pharmaceutical hebben wij het alleenrecht verkregen om Kornivac in Nederland te vertegenwoordigen. Het effectieve middel om isolatie van het virus tot stand te brengen.
En alleen als u nu bestelt krijgt u niet een, niet twee maar genoeg Kornivac om drie weken lang beschermd te zijn tegen het virus. Mondkapjes bieden niet de bescherming welke Kornivac u bieden kan. Wacht niet te lang want op = op! We hebben slechts éénmalig een beperkte voorraad in huis. Koop vandaag nog uw Kornivac in onze nieuwe webshop. Gebruik actiecode NU120 om van deze aanbieding gebruik te kunnen maken. Vandaag voor 23:00 uur besteld is morgen in huis!

En alleen als u nu besteld – bestelt
Vergeef me dat dit me ontgaat. Gebeurt me vaker in deze bizarre periode.
Wat mij wel een glimlach geeft, is dit: ‘actiecode NU120’
@Levja. En hoeveel tabletten had graag gehad willen hebben? Wilt u een factuur erbij? Thx.
@Luc Tabletten? Het werd uit het stukje zelf helemaal niet duidelijk wat Kornivac voor product zou zijn. Tijdens het lezen verwachtte ik dat dat onthuld zou worden. Expres niet genoemd, of per ongeluk weggelaten?
@Inge. Expres niet genoemd. Deze (bestaande) fabrikant produceert voornamelijk tabletten. Het haakt aan op wat internet zoal aangeboden wordt als remedie tegen het virus. Thx. Grt
@Luc Aha, ik wist niet dat ie bestond. Denk niet dat veel mensen de naam kennen.
@Inge. Wellicht een vergissing…de producten zijn van wereldfaam! Grt
@Luc Ah, dan is het mijn onwetendheid 🙂
@Inge. Ook voor vrouwen hebben ze producten. De meeste zijn echter voor mannen en eindigen voornamelijk op A G R A. Die voor vrouwen trouwens ook. Grt.
Laat lekker gaan, Inge. Allemaal flut, als ik geen lady zou zijn gewoon k*t.
Levja, als ik even hier mag inhaken, wat jammer dat je hier een asterisk gebruikt. Op de eerste plaats heeft jouw opmerking een hoog poëtisch gehalte, op de tweede plaats is ‘kut’ een normaal Nederlands woord. Jan Wolkers draait zich om in zijn graf.
Laatst las ik hier op deze site het afschuwelijke en tegen de borst stuitende woord Vagijnen. Laat het niet meer gebeuren.
Dus:
Laat lekker gaan, Inge
Allemaal flut
Als ik geen lady zou zijn
gewoon helemaal kut
Op een komma na de interpunctie weggelaten en het woordje ‘helemaal’ toegevoegd.
PS zou wijlen Jules Deelder k*t hebben geschreven? Jules was beslist geen lady, Levja. Maar is dit een schrijfsite of is dit de Libelle?
Ewald, ga lekker hand in hand hiermee.
Een constructieve reactie, Levja. Met schrijven heb je kennelijk weinig op. Geeft niet.
Jouw woorden, Ewald. Fijn dat jij en Luc zich hierin kunnen vinden.
Mijn woorden, inderdaad. Verder alstublieft geen enkele naam aan mij verbinden. Ik spreek altijd en alleen op persoonlijke titel.
Wat jammer toch dat zo veel mensen zich meteen zo persoonlijk aangevallen voelen als ik de literaire of maatschappelijke discussie probeer aan te zwengelen.
Nogmaals Levja, uw opmerking naar Inge klonk me poëtisch in de oren. Dat u een asterisk gebruikte verbaasde me. Kennelijk mag dat niet worden gezegd.
Ter geruststelling: binnenkort ben ik hier voor langere tijd weg.
Wees gerust, Ewald. Ik voel me totaal niet aangevallen en al helemaal niet door jou. Waarom je me ineens met u aanspreekt? Wellicht literair?
Echter, jij reageert op dit stukje,dus ik reageer ook daarop.
Of je hier nu wel of niet aanwezig bent. Soit … oftwel …het zij zo.
Beste Levja, je geeft er altijd hoog van op dat je van de kunsten houdt en ook grote interesse daarin hebt.
Kunstenaars – professioneel of amateur – starten discussies en zoeken vanouds grenzen op. Als ik, volkomen serieus, op een opmerking van jou reageer en jouw botte reactie daarop luidt vervolgens: ‘Ewald, ga lekker hand in hand hiermee,’ dan is ieder gesprek verder zinloos.
Het zij zo. We leven in verschillende werelden. Wat mij betreft kunnen ze naast elkaar bestaan.
Wat mij betreft ook, Ewald. Ieder is vrij in eigen manier van leven.
Leven en laten leven. Ik leef en lief het leven. Op mijn manier.