De website vraagt aan mij om te reserveren. Ik zie in het voorbeeld jan-jansen@email-nl staan en denk onmiddellijk, wat zal die veel email krijgen. In de trant van ‘Helaas we zijn al volgeboekt’, ‘Het komt niet uit’, ‘De kok is ziek’. En een restaurant dat Lundi heet is dat eigenlijk de rest van de week wel open? Ook al zo vreemd. Maar ja, bij Social Deal maak je dan ook de vreemdste zaken mee. ‘All you can eat in drie uur’. Dat vind ik dan wel leuk. Drie uur social dealen, dat is toch geweldig. Ik neem mijn koffertje en kassaboekje mee. Gelukkig heb ik nog genoeg stuff op voorraad. Verder neem ik nog wat pilletjes mee. Nee, geen vitaminepilletjes.

In het mailadres moeten de streepjes natuurlijk vervangen worden door puntjes.
Dit kon ik niet anders oplossen want het systeem plaatst automatisch een spatie na een punt. Dan komt er dus jan. jansen@email. nl te staan. Dat ziet er niet uit natuurlijk. En om dan twee woorden te schrappen vind ik al helemaal geen oplossing.
Ha, ha, nu wordt ie helemaal mooi. Maakt ie wel een link van jansen@email. Het moet niet gekker worden.
En dan nu de bron van mijn 2e inzending van mijn eigen schrijfthema week 31: dag
Alleen staat dag niet in het stukje. 🙁
https://www.socialdeal.nl/deals/helmond/all-you-can-greek/all-you-can-eat-en-drink-3-uur-bij-all-you-can-greek-in-hartje-eindhoven-geniet-onbeperkt-van-griekse-gerechten-en-huiswijn-tapbier-en-frisdranken-juli2019-eindhoven-helmond/#join