120 woorden Schrijf mee!
«

Maatschappij, Mensen, Studie & werk

Collega uit duizenden

30 juli 2026 | 120w | Luc Verschuren | | 1

Een week zoals zovelen, dacht Herman toen hij op maandagochtend naar kantoor ging. Hoe anders zou deze dag verlopen. Het leven zou nooit meer zijn zoals voorheen.

Tegenover hem zit de jonge collega Michal, een jongen waarmee hij prima door een deur kan. Zijn joviale lach, aanstekelijk voor iedereen. Met zijn Slovaakse achtergond heeft hij altijd weer verrassende verhalen te vertellen.

Nu zit hij vleugellam voor zich uit te staren. Doelloos, zijn gedachten zijn ergens waar hij geen vat op kan krijgen. “Hé, politie op kantoor” zei hij nog voordat Michal voor zijn ogen in de boeien geslagen werd. Verdacht van moord en het verbranden van het lichaam. Herman weet zich geen raad meer, Michal? Hier tegenover? Wat, hoe dan?

Waarderen en delen

Waardeer je dit stukje van Luc Verschuren of juist niet? Geef hieronder een en/of deel het met anderen!

soortgelijke stukjes

2 reacties

Reageren

120
Wees geen muurbloem, laat je mening achter!
Houd het netjes. Je hebt 120 woorden. Huisregels.

Heb je dit stukje ook al gewaardeerd?


«