Naast zon en maan in ochtendgloren lig ik op mijn matje een gigantische roes uit te slapen. Passief. Alsof ik actief zou kunnen slapen. Op mijn slapen een rode gloed, van bier en wijn en andere rommel, uit een fles waar geen statiegeld op zit. De fles past ook niet in de glasbak. Vroeger hing ie overal aan het plafond. Chiantisch groot in een gevlochten jasje van stro. Ik proef de sterren en zie ze ook. Dit is godendrank geweest, die nu fermenteert en composteert in luttele seconden ergens midden in de buik. Aan zen en yoga heeft drank sowieso een broertje dood. Ik duizel gelijk een spectroscoop en zie steelpannen en grote beren in mijn luchtruim. Ik geef over.

Zwaar weekend gehad, Mien?
Nee. Eigenlijk niet. Me goddelijk verveeld. 🤣🤣🤣
@Mien: ik duizel met je mee.
Na het nodige crisisberaad..hartelijk gefeliciteerd, Mien!
Mooi verwoord, hoor.
Ik had zaterdag een Halloweenfeestje. Uit angst voor bovenstaande taferelen hield ik het bij 1 alcoholvrij wijntje. Uit angst dat die later op de avond werd verwisseld met de oorspronkelijke wijn, stapte ik over op icetea, dat ik kort geleden ook niet te drinken vond, maar je moet toch wat.
En gefeliciteerd met de weekwinst.
Dank voor de felicitaties. Tot mijn grote verrassing bestaat het onderwerp van mijn stukje nog. Wist ik niet. Wat een fiasco overigens.
https://perbaccowijn.nl/chianti-renzo-m-docg-fiasco-112121.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw7Py4BhCbARIsAMMx-_KPMUj1wtT03Cus6b6EL7QVHjKNJScCgujxpV2Qivd5AgQ5REn_Ym0aAmfEEALw_wcB
Of wist ik het toch wel?
https://pinocciokorenmarkt.nl/assets/uploads/pinoccio-korenmarkt-arnhem-interieur-03.jpg
@Mien: gefeliciteerd!
Dankjewel Lisette.