120 woorden Schrijf mee!
« »

Communicatie

Volg de gids: schrijver

9 mei 2024 | 120w | Herve Suys | 0

In deze op het eerste gezicht anonieme straat woonde in huisnummer 42 een tijdlang Guillaume Chevalier, volgens sommigen ’s lands meest onderschatte schrijver, vooral bekend om zijn korte gedichten en experimentele proza.
Wat weinigen weten is dat hij verzot was op schrijven op enveloppes. Niet zomaar enveloppes, maar die met een adresraampje, die u krijgt bij rekeningen of facturen. Hij was er zo tuk op dat hij bewust rekeningen en facturen onbetaald liet, wetende dat hij een eerste, tweede en soms ook derde aanmaning zou krijgen, telkens mooi verstuurd in een adresraamenveloppe.
Helaas kreeg hij hierdoor enkele keren een deurwaarder over de vloer en moest hij zijn literaire activiteiten terugschroeven en uit werken gaan om zijn schulden te kunnen betalen.

Waarderen en delen

Waardeer je dit stukje van Herve Suys of juist niet? Geef hieronder een en/of deel het met anderen!

soortgelijke stukjes

Reageren

120
Wees geen muurbloem, laat je mening achter!
Houd het netjes. Je hebt 120 woorden. Huisregels.

Heb je dit stukje ook al gewaardeerd?


« »